zespół

nowoczesne gabinety stworzone w trosce o Twoje zdrowie

Naszą misją jest holistyczne spojrzenie na problemy pacjenta. Poprzez współpracę specjalistów z wielu dziedzin diagnozujemy, leczymy oraz dbamy o profilaktykę wielu schorzeń. W swojej pracy opieramy się na indywidualnym podejściu do pacjenta, mając świadomość zróżnicowanych potrzeb oraz złożoności ludzkiego organizmu.

 

Tomasz Schneider

Osteopata/


Fizjoterapeuta

Jestem absolwentem Akademii Wychowania Fizycznego w Poznaniu oraz podyplomowej 5 letniej szkoły z zakresu medycyny osteopatycznej w Akademii Osteopatii w Poznaniu. Systematycznie szkolę się na kursach podyplomowych z zakresu osteopatii i fizjoterapii. Do pracy z ciałem pacjenta podchodzę holistycznie tak aby zlokalizować faktyczne źródło problemu. Specjalizuje się w pracy z pacjentami ortopedycznymi oraz w likwidowaniu dysfunkcji związanych z zaburzeniami trzewnymi.

Tomasz Schneider »

Anita Wójcik

Fizjoterapeutka
Zainteresowania zawodowe Anity koncentrują się na holistycznym spojrzeniu na układ mięśniowo-powięziowy człowieka. Swoją wiedzę nieustannie poszerza na licznych kursach i szkoleniach tak, by jak najbardziej efektywnie pracować z dolegliwościami bólowymi pacjenta.

Anita Wójcik »

 
 

Maciej Dąbrowski

Osteopata/fizjoterapeuta
Maciej specjalizuje się w badaniu i leczeniu zespołów bólowych kręgosłupa, traumatologii sportowej, dysfunkcji narządu ruchu, urazach ortopedycznych.

Maciej Dąbrowski »

Elżbieta Mastalerz

Fizjoterapeutka
Specjalizuje się w pracy z pacjentem ortopedycznym i reumatologicznym, a zakres swoich umiejętności poszerza studiując na Akademii Osteopatii w Poznaniu.

Elżbieta Mastalerz »